Wizualizacja inwestycji

Przystępujesz do realizacji inwestycji, a może jest ona dopiero w przygotowaniu? Skorzystaj z naszej usługi - wizualizacji inwestycji.

Zadaniem wizualizacji jest przełożyć techniczny projekt na coś bardziej zrozumiałego dla odbiorcy, który chce kupić dla siebie mieszkanie lub dom. Klienci lubią wiedzieć co kupują – prezentacja osiedla w formie wizualizacji przedstawiającej efekt docelowy po ukończeniu prac budowlanych, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom nabywców.

Dzięki wizualizacji inwestycji:

Sprzedasz więcej mieszkań na etapie budowy
Oszczędzasz czas
Osoby wizytujące inwestycję są już przygotowane, mają zrobioną selekcję i wiedzą że chcą do Ciebie jechać. Nie tracisz czasu na oprowadzanie po inwestycji ludzi, którzy mają inne wyobrażenie o niej.
Oszczędzasz pieniądze
Wykonanie wizualizacji całej inwestycji jest tańsze niż wykonanie jednego lokalu pokazowego czy produkcja spotu reklamowego.
Docierasz do znacznie większej liczby użytkowników
Jeden pracownik nie przedstawi inwestycji w ciągu godziny tylu klientom, ilu może ją zobaczyć dzięki usłudze wizualizacji inwestycji w internecie.
Wizualizacja to nie tylko budynki, ale również ich otoczenie zarówno obecne, jak i przyszłe.

Rozplanowanie elementów zieleni, drzew i ogrodu, otoczenie w postaci części infrastruktury jak przykładowo plac zabaw, ogrodzenie czy parking oraz wizualizacji przejeżdżających samochodów, spacerujących osób i świecącego słońca – dodają wizualizacji realistyczności oraz dodatkowo zachęcają do zwiedzania inwestycji. Prezentacja inwestycji w trakcie realizacji, wzbogacona o jej wizualizację umożliwi użytkownikom oglądanie osiedla z zewnątrz, pozwoli zajrzeć do środka oraz zorientować się w rozkładzie pomieszczeń w poszczególnych mieszkaniach.
Wizualizacja inwestycji wyświetlana jest przez cały okres prezentacji inwestycji!


Dodatkowo wszystkie otrzymane materiały możesz wykorzystać w dowolny sposób, po otrzymaniu plików stajesz się ich właścicielem i możesz je umieścić na przykład na stronie inwestycji.

Wizualizacja ta sprawdzi się również przy prezentacji inwestycji na targach, podczas dni otwartych oraz w biurze sprzedaży.Dodatkowo usługa dostępna będzie na wszystkich urządzeniach

(na dowolnym komputerze, tablecie oraz telefonie)
Przy zamówieniu wizualizacji statycznej pełen pakiet możesz otrzymać już za dodatkowe 950 zł:


Wizualizacja statyczna inwestycji

Dzięki niej pokazujesz klientom obrazy z nieistniejących jeszcze miejsc.
Wizualizacja inwestycji 3D

Umożliwia zwiedzanie inwestycji z lotu ptaka oraz na piechotę, dzięki czemu odnosi się wrażenie jakby rzeczywiście spacerowało się po inwestycji.
Animacja po wizualizacji inwestycji 3D

Film na którym prezentujesz swoją inwestycję klientom.


OminPosrednika.pl

ul. Rakowicka 1
(2 piętro, lokal nr )
31-511 Kraków

biuro@ominposrednika.pl

600 004 039
691 066 781