Wirtualny spacer

Wirtualna rzeczywistość stwarza nieograniczone możliwości i umożliwia dotarcie do tysięcy odbiorców taniej niż inne rozwiązania tradycyjne.

Wirtualny spacer to nowoczesne, potężne narzędzie promocyjno-reklamowe, które zastąpi setki prezentacji, zdjęć i spotkań.

Dzięki wirtualnym spacerom:
Oszczędzasz czas
Osoby wizytujące inwestycję są już przygotowane, mają zrobioną selekcję i wiedzą że chcą do Ciebie jechać. Nie tracisz czasu na oprowadzanie po inwestycji ludzi, którzy mają inne wyobrażenie o niej.
Oszczędzasz pieniądze
Wykonanie wirtualnego spaceru po całej inwestycji jest znacznie tańsze niż wykonanie jednego lokalu pokazowego czy produkcja spotu reklamowego.
Docierasz do znacznie większej liczby użytkowników
Jeden pracownik nie przedstawi inwestycji w ciągu godziny tylu klientom, ilu może ją zobaczyć dzięki usłudze wirtualny spacer w internecie.

Wirtualny spacer wyświetlany jest przez cały okres prezentacji inwestycji bez żadnych dodatkowych opłat!


Dodatkowo wszystkie otrzymane materiały możesz wykorzystać w dowolny sposób, po otrzymaniu plików stajesz się ich właścicielem i możesz je umieścić na przykład na stronie inwestycji czy dowolnej innej stronie internetowej.
Wirtualny spacer sprawdzi się również przy prezentacji inwestycji na targach, podczas dni otwartych oraz w biurze sprzedaży.
Dodatkowo usługa dostępna będzie na wszystkich urządzeniach

(na dowolnym komputerze, tablecie oraz telefonie)

Sprawdź jak to wygląda i przekonaj się sam.
Koszt wykonania spaceru zależy od liczby wykonanych zdjęć. Cena wykonania jednej panoramy sferycznej zaczyna się od 90 zł netto.

Spacer wykonany na bazie zdjęć może zostać wzbogacony o dodatkowe elementy interfejsu wyceniane indywidualnie podczas ustalania szczegółów zlecenia:

  • oznaczenie wolnych mieszkań (np. zieloną obwolutą)
  • integrację z mapą Google
  • udźwiękowienie
  • ekran powitalny
  • dowolne dodatkowe informacje pojawiające się bezpośrednio po kliknieciu danego elementu

OminPosrednika.pl

ul. Rakowicka 1
(2 piętro, lokal nr )
31-511 Kraków

biuro@ominposrednika.pl

600 004 039
691 066 781