Dom / 232 m2 /

Ładowanie zdjęć
,
Powierzchnia domu: 232 m2
Powierzchnia działki: 10 ar
1266000
5457 zł/m2
zdjecie lub avatar użytkownika
Kontakt telefoniczny

Wyświetl numer
Tel: 480940137

Informacje szczegółowe

Dom
Cena : 1266000  zł
Cena za m2 : 5456,896  zł/m2
Powierzchnia : 232  m2
Pokoje : 10  
Zabudowa : Wolnostojąca
Kondygnacje : Parterowy
Rok budowy : 2011
Stan wykończenia : Do użytku (wykończony)
Media : Prąd, Gaz
Działka
Powierzchnia działki : 10  ar
Kształt działki : Prostokątna
Droga dojazdowa : Utwardzona


Opis:

Kontakt telefoniczny: 731049084

Obiektem ogłoszenia jest duży dom o powierzchni 232 m2 wraz z pięknym ogrodem.

Dom zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów „Saritor Park” w Masłomiącej gm Michałowice. Jest to ogrodzone osiedle wyłącznie domów wolnostojących, z szerokimi drogami wewnętrznymi, chodnikami i terenem rekreacyjnym (w tym placem zabaw). Osiedle położone jest wyżej w stosunku do sąsiednich terenów na wysokości ok 295 m n.p.m. dające lepszą jakość powietrza oraz duże nasłonecznienie. Miejscowość Masłomiąca położona jest tylko 13,5 km i 22 minuty do Galerii Krakowskiej. Sąsiednią miejscowością są podkrakowskie Michałowice, gdzie można znaleźć takie obiekty infrastruktury społecznej jak: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła muzyczna, biblioteka z kinem, klub jeździecki Szary czy kręgielnia oraz dużo terenów zielonych, które są chronione gdyż gmina w dużej części leży w granicach Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Krajobrazowego „Dolinki Krakowskie”

Dom umiejscowiony jest w najwyższej linii zabudowań, co zapewnia bardzo ładne widoki na całą okolicę. Charakteryzuje go również niespotykany w okolicach Krakowa projekt domu, bez „skosów” na piętrze, z funkcjonalnie niezaprojektowanym wnętrzem ze „skandynawskim rodowodem” oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów i ponadstandardowy poziom wykończenia zewnętrznego obejmujący min: kamień i deskę elewacyjną (Meranti), dachówkę krańcową, ziemię humusowaną czy parapety ceramiczne.

Rozkład pomieszczeń wraz z ich powierzchnią znajduje się na jednym ze zdjęć. Łącznie w domu znajdują się 4 wykończone łazienki, 3 sypialnie, 3 garderoby (w tym jeden pokój zaadaptowany na garderobę), jadalnia, duży pokój dzienny, kuchnia, wiatrołap, garaż na 2 samochody oraz kotłownia. Dodatkowo dom posiada poddasze, które obecnie jest wykorzystywane jako przestrzeń do składowania, ale nie jest wykluczone jego zaadaptowanie do innych celów.

Dom do ogrzewania posiada kominek z płaszczem wodnym wspomagany piecem gazowym. Grzejniki na parterze są podłogowe, na piętrze naścienne. Dodatkowo podłoga w kuchni oraz wiatrołapie jest podgrzewana. Całość sterowana jest za pomocą urządzenia centralnego gdzie można ustalić dokładne parametry systemu. Dom posiada również solary, które służą do ogrzewania wody (w razie potrzeby wspomagane piecem gazowym).

Wnętrze domu zostało wykończone w 2012 roku przy wykorzystaniu ekskluzywnych materiałów. Całość wnętrz została wykonana zgodnie z projektem architekta. Jako przykładowe elementy wykończenia można między innymi wymienić:

- drewniane podłogi oraz stopnie schodów z najwyższej klasy drewna egzotycznego,

- wszystkie drzwi wewnętrzne bezprzylgowe z zamkami magnetycznymi,

- designerski kominek obudowany za pomocą blachy corten (autorski projekt architekta) z pięknie się prezentującym miejscem na przechowywanie drewna od strony jadalni,

- wszystkie balustrady wykonane ze szkła,

- elektrycznie sterowane rolety antywłamaniowe na wszystkie okna,

- drewno tekowe użyte do częściowego wykończenia łazienki głównej,

- szklane kabiny prysznicowe we wszystkich łazienkach,

- oświetlenie led wkomponowane w projekt łazienek,

- kamienne blaty kuchenne.


Atutem nieruchomości jest również w pełni ukształtowany piękny i zadbany ogród. Projekt ogrodu został wykonany przez profesjonalną firmę. Jest bardzo bogato obsadzony, w sposób który zapewnia odmienne wrażenia o każdej porze roku. W ogrodzie znajdują się urokliwe schody, piękny kaskadowy wodospad z małym oczkiem wodnym (z zamontowanym w odpowiednim miejscu włącznikiem pompy) oraz mały domek do przechowywania akcesoriów ogrodniczych. Do podlewania ogrodu wykorzystywany jest wkopany zbiornik na deszczówkę wyposażony w pompę. Wzdłuż ogrodzenia działka jest gęsto obsadzona tujami, które są już na tyle wysokie że zapewniają prywatność, a ich wysokość z każdym rokiem istotnie się zwiększa.

W razie potrzeby więcej zdjęć mogę podesłać na adres e-mail. Zapraszam również do umówienia wizyty i osobistego oglądnięcia nieruchomości.

Kontakt tel. 731 049 084.

Ogłoszenie pochodzi z www.120portali.pl

Okolica:

restauracja, las, plac zabaw
Pokaż więcej ...


Dbamy, aby nasza baza zawierała tylko oferty bezpośrednie.
Jeśli znajdziesz ogłoszenie pośrednika - poinformuj nas o tym klikając w ten baner!

Zapytaj
o szczegóły oferty
Wiadomość została wysłana


Udostępnij Obserwuj ogłoszenie
Opublikowano: 9 sierpnia 2018
Nr oferty: 16585
Wyświetleń: 6
Pokaż na mapie: